להיות, לראות ולחוות את כל מה שהלך בשבוע האופנה תל אביב - ועוד לתמרן סגירות של מגזין תוך כדי - זה כמו לרוץ מרתון של 20 ק"מ ולסרוג סוודר על הדרך. כל פעם שחזרתי למשרד של המגזין (גו סטייל) מתצוגה, הרגשתי שכמות האדרנלין שהצטברה לי בגוף עלולה לגרום לי לדפוק גלגלונים ושפגאטים במקום לעבוד מול המחשב. אבל מתברר שהניגוד הזה שמר על השפיות שלי, שלא כמו עורכות מסוימות במערכת (כן, את יודעת מי את) שקרסו, התייבשו והתעלפו מרוב טירוף ומאמץ במונדיאל אופנה הזה.

עכשיו, אחרי שקיבלנו עירוי נוזלים, שמנו פלסטרים על היבלות ברגליים, וישנו כמו שצריך - הגיע הזמן לנצל את נפילת המתח הזו ולעשות איתה משהו מועיל, כמו לסכם באיורים (אלא מה) את השבוע אופנה הראשון של תל אביב מזה שנים.

נתחיל עם התצוגה שעשתה הכי הרבה שופופו, פרו פרו, גלים והדים:

דורית בר אור הזאת - אוף איתה... הכול אצלה נכון. התצוגה שלה, שלקחה השראה מאום כולתום ושורשים ערביים, היתה כל כך אותנטית שנשבעת לכם, הרחתי עמבה.

ששון קדם. האיש הצנוע והלא נפוח הזה, שמייצר נפח בצורה כל כך יפה.

מירה צבילינגר. דומה בטירוף לקוקו, או שאני סתם קוקו? הן עשויות מצוין, החליפות שאנל האלה...

גדעון אוברזון. חומדת את מכנסי העור המחוררים, וגם את השמלה השחורה הזאת. היתה תצוגה יפהפייה ומושקעת בשחור-לבן, מבחינתי אחד מההיילייטס.

טובה'לה. לא הייתי זורקת את השמלה הזו מהארון שלי...

גלית לוי.השמלה הזאת ממש עושה לי את זה. שינויי הצבע בדגרדה והעובדה שהיא לא חשופה, הופכת אותה למוצלחת מאוד בעיניי.

דורין פרנקפורט. הישראליות במיטבה.

דרך אגב, שמלה כזאת צריכה להילבש למקום כזה לבראנץ':

אלון ליבנה. האיש מוכשר, ואין עוד מה להגיד. אהבתי מאוד את הקולקציה, ובמיוחד כשדנה אינטרנשיונל לבשה דגם שלו בתצוגה של איגי.

רוברטו קוואלי. תצוגה שהפילה לי את הלסת לרצפה. הגימורים, החיתוכים, האיכות, הבדים. ככה עושים בגדים, גבירותיי ורבותיי. אם היה לי כובע צילינדר, הייתי מורידה אותו וממלמלת במבטא בריטי - יס יס, איטס אבסולוטלי בריליאנט!

(את התצוגות של יוסף ויניב פרסי סיקרתי בפוסטים קודמים, למי שלא הספיק להציץ)

עוד כמה נקודות שיא. למה?

הלוק שלבשתי ביום הראשון. בגלל הנעליים של ג'פרי קמפבל אהובי (למרות שלבשתי ג'פריס לאורך כל שלושת הימים. מה אני אעשה, זאת מחלה).

מיכל שפירא ונגה פלוטניק. בגלל שממש במקרה יצא להן להיראות כמו זוג לסבי בזמן תצוגת האופנה בנושא מגדר.

דפנה לוסטיג. בגלל המשקפיים ההורסות - שעשויות מקטיפה.

הפאייטים של מימי מוזס. בגלל שזאת מימי מוזס.

ההצהרות של סמי זיבק. בגלל שהוא פביולס.

הפינאלה של אוברזון. בגלל שעברו בי צמרמורות.

רונה לי שמעון בתצוגה של איגי. לא בגלל מה שלבשה, בגלל האטיטיוד.

דנה ספקטור ורן שריג. בגלל שהם לא שמים זין.

הרגעים שבין התצוגות. בגלל שפשוט היה כיף.

הפינאלה של התצוגה של איגי. בגלל שכמות האנרגיות שהלכה שם כמעט הטיסה את הגג לחלל. בגלל שדנה אינטרנשיונל כל הזמן התנצלה כשלא זכרה את השמות של כולם והתבלבלה בין חן יאני (שדגמנה) לחן שילוני (זאת שרצה).