צילום: אולגה טוכשר

קציצות טבעוניות

בטעם ומרקם בשריים לגמרי: כדורי שעועית אדומה ופטרית בתנור הן נראות כמו אחיותיהן הבשריות וטעימות לא פ

עוד באוכל

צילום: gettyimages

הזוהר האיטלקי

שבוע האופנה בתל אביב: מרסלו בורלון יציג קולקציה בישראל

עוד באופנה

לכי על זה!

במחירים משתלמים: מבחר זוגות נעליים מושלמים לסתיו

קליק לשופינג

אסטרולוגית, הילרית ומתקשרת. מומחית בזוגיות, אהבה ומערכות יחסים. חוקרת מזה 14 שנים את מסען של הנשמות ביקום, מתקשרת עם מצב הכוכבים בשמים ומכוונת את האדם לייעודו הנכסף. 
 
ובנימה אישית,
באהבה כמו באהבה אין דבר כזה שאין דבר כזה
ולכן אני כאן בשבילכם ולמענכם 24/7
 
שלי, שלכם :-)
 
בקרו באתר שלי
  
 
 

הכירו את שלי 

צילום: אתי פריד

התחזיות שלכם 

15.01.12, 19:3612 תגובות

שלי רום  

יאיר לפיד מלך? מה צופנת מפת הלידה של יאיר לפיד

יאיר לפיד, שתפס עמדה מכובדת בעולם התרבות הישראלי, נטש למען הפוליטיקה. למה הוא עשה את זה? האם הוא יצליח? ומה הוא באמת רוצה? שלי רום מנתחת את מפת הלידה של יאיר לפיד

השמש במפתו של יאיר לפיד שוכנת במזל עקרב, ודמותו משדרת עוצמה, כוח שקט ויצרים. כרבים מבני מזלו הוא בעל עיניים חודרות וממגנטות, שומר את הסודות ואת הקלפים קרוב ללב וכמעט לעולם איננו משחרר אינפורמציה לא מחושבת.

 

פלוטו ומארס הם שליטי המפה של לפיד. אלו הם כוכבים לא פשוטים שמעבירים את האדם תלאות. פלוטו מביא טוטאליות ומארס מלחמתיות. יאיר אמנם מקרין שלוות נפש אולם אל תטעו, בתוכו הוא סוער וגועש. בצד החיובי יאיר יודע להתמיד, לכבוש יעדים, אש היצירה איננה עוצרת מפעולתה, היא מכוונת תמיד למטרה, ובמקרים הטובים יותר, למטרה נעלה.

 

יצליח יותר מאביו? יאיר לפיד ( צילום: יוני המנחם )
יצליח יותר מאביו? יאיר לפיד (צילום: יוני המנחם)

 

מצד שני, אדם אף פעם לא פועל לבדו בשום זירה, וגם בפוליטיקה הוא לא יהיה חייב לשאת בנטל לבדו.

 

...להמשך קריאה

תגובה אחרונה: בכר דבורית (18.12.14, 12:03)

הוסיפו תגובה >

01.12.11, 15:101 תגובות

שלי רום  

הנסיגה והעדשה: מה באמת קורה לנו כשמרקורי בנסיגה?

כשמרקורי נסוג אנו נוטים להאמין שכל מה שמשתבש קורה אך ורק בגללו. עם זאת, עם קצת ידע מוקדם, אפשר אפילו ליהנות מהנסיגה הזו ולנצל אותה לטובתנו

 

זו לא בהכרח אשמתו של מרקורי, כן? ( צילום: Ana-Blazic/shutterstock )
זו לא בהכרח אשמתו של מרקורי, כן? (צילום: Ana-Blazic/shutterstock)

 

אצל חובבי האסטרולוגיה אין ביטוי שגור יותר מאשר: "התקלקל המחשב/ רבתי עם אמא שלי/ נפלה העסקה, כנראה שמרקורי בנסיגה". הגיע הזמן להבין למה נסיגת מרקורי, כוכב מרקורי (חמה),שר התקשורת ותרבות הדיבור, באמת גורמת.

מהו מרקורי, ומה יש לו שהוא נסוג כל כך הרבה???

כוכב מרקורי, שליח האלים, הנער הנצחי, הג'י פי אס השמימי, נקרא על שמו של הרמס, בנם של זאוס והפלאיאדה מאיה. כוכב קטן זריז וחמקן, מקושר לעולם העסקים וידוע כאל הסוחרים, הגנבים והמניפולטיביים הגדולים.

מרקורי שולט על האינטליגנציה ועל תחום הלימודים. הוא דוחף אותנו לנוע קדימה, לחקור לקבל תשובות ולא לוותר על מיידעים. מרקורי שולט במזלות תאומים ובתולה. תאומים אחראי על התקשורת.

 

...להמשך קריאה

תגובה אחרונה: מרקו פולו (12.05.12, 12:09)

הוסיפו תגובה >

21.11.11, 09:400 תגובות

שלי רום  

הפגנות, מחאות והעלאה במשכורת: מה צפוי לנו בנובמבר - דצמבר

המחאות יתגברו, הבריאות תיחלש, מעמד הפועלים יקבל חיזוק לא צפוי וזה הזמן הכי טוב של כולנו לבקש העלאה במשכורת. שלי רום מרחיבה על האירועים המרגשים שצפויים לנו

בימים הספורים שנותרו לנו מנובמבר ישנם היבטים ספורים אך משמעותיים שאני רוצה לספר לכם עליהם, כי הם ישפיעו על מצב הרוח, על הבריאות, על הרוגע הפנימי, על העבודה, ועל המשימתיות והיצירתיות. הפעם כדאי להתכונן מראש.

 

ההיבט הראשון הוא כניסתו של מארס למזל בתולה:

 

כוכב מרס, הידוע כאל המלחמה הרומאי ושולט בטלה ובעקרב הוא ה"ערס" של הזודיאק. מדובר בכוכב אדום בוהק, אגרסיבי ואסרטיבי בעל דחף לשינויים ויצרים בוערים, ואחראי על הוצאת הדברים מן הכוח אל הפועל. החודש הוא עובר לביקור ארוך במיוחד אצל מזל בתולה הקפדנית והמושלמת, ואין ספק שזו לא בדיוק הסביבה האולטימטיבית לטיפוס שרירן שכמותו. מה זה יביא לנו? שאלה מצוינת.

 

...להמשך קריאה

04.11.11, 10:021 תגובות

שלי רום  

מבוכים ודרקונים

חודש נובמבר יגיע לשיאו ב-15, וזה הזמן שלכם לעשות שינויים. אם תתעצלו ותבחרו שלא, היקום כבר יעשה אותם בשבילכם. ואיך דרקונים קשורים לכל העסק הזה?

 בתקופה האחרונה אנו חווים רצף של אירועים שמרעישים את העולם: קדאפי נהרג, אובאמה הודיע על סיום המלחמה בעירק, הצפות בתאילנד, רעידת אדמה בטורקיה, אספקת הגז ממצרים לישראל חודשה, גלעד שליט חזר הביתה, 1027 פושעי מלחמה השתחררו, יישובי הדרום סופגים מטחים של גרדים, בסוריה נחשף מתחם גרעיני.. קצרה היריעה מלספר את כל אירועי השבועות האחרונים.

 

אם תבררו עם עצמכם מה קורה בחייכם הפרטיים, תשימו לב די מהר שהאנרגיות די דומות אצל כולם: התמודדות עם שינוי, קשיים במערכות יחסים וקושי לתקשר עם האדם שממול. הפערים גדולים וקשה לנהל משא ומתן בריא ויעיל. בתקופה זו קשה לנו להיות מנוהלים על ידי שליטה, והדרישה הקולקטיבית היא לחופש.

 

...להמשך קריאה

תגובה אחרונה: אליה (06.11.11, 20:24)

הוסיפו תגובה >

25.10.11, 10:470 תגובות

שלי רום  

רק תיזהרו מהמים: חודש מר חשוון מגיע

חודש מר חשוון הוא חודש הפכפך מאין כמוהו. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת עליו וגם: למה יש לכם גיבוי מלא מאיתנו ללכת לים בכל שעה החודש

בתחילת כל חודש עברי, הלבנה והשמש נצמדים בשמים לריקוד חושני. הצמידות בשמים והנשיקה ראשונה רוקמים את האנרגיה החודשית החדשה. בתחילת החודש נצמדת הלבנה לשמש וחסרה באורה, השמים חשוכים, הצמידות השמימית מולידה לנו חודש חדש בעל אופי מיוחד.

 

מולד ירח מסמל את לידתו של הירח, הגרעין הראשוני, לידה מחדש. מולד ירח מקביל לראש חודש עברי. בכל חודש עברי מתגלה כוח מודעות מסוים ביקום, על ידי חיבור לכוח זה יש ביכולתנו לתעל אותו לחיינו האישיים וכך לברוא את המציאות שלנו בדרך טובה יותר.

 

 

מומלץ לטבול במים כמה שיותר ( צילום: shutterstock )
מומלץ לטבול במים כמה שיותר (צילום: shutterstock)

 

בתאריך ה-27.10 אנו מקבלים בברכה את חודש מר חשוון, השולט במזל עקרב. חשוון הוא חדש קיצוני מכל הבחינות. זהו חודש של שליטה.

 

...להמשך קריאה

18.10.11, 09:1442 תגובות

שלי רום  

גלעד של כולנו

העובדה שגלעד שליט חוזר דווקא בשמחת תורה היא יותר מצירוף מקרים. היא ההזדמנות שלנו, של כולנו, להכניס את האור והאהבה חזרה לחיינו

בבריאת העולם כל שטחו של כדור הארץ היה מכוסה במים. מים משולים לחסד, ולכן מידת החסד שלטה בעולם ואור הבורא היה בכל מקום. אחר כך נקוו המים ונחשפה היבשה.

 

מצב זה השפיע גם על האדם שכאשר נברא, נברא מתוך שלמות וכלל את מידת החסד- עד אשר חטא את החטא הראשון.

 

החטא הראשון משול לספק שהטיל האדם בבוראו, ואובדן זה של אמונה פער חור מאוד גדול בגופנו. אחת הדרכים להשלים את החסר ולהתחבר חזרה למקום של שמחה היא על ידי דאגה לזולת. אנחנו שומעים לא פעם ש"מוכרחים להיות שמח", ולא סתם- השמחה היא אור עוצמתי שיכול להשלים את החסר הגדול שקיים בנו מימי קדם.

 

 

החזרה שלו טובה לכולנו. גלעד שליט ( צילום: אלכס קולומיסקי )
החזרה שלו טובה לכולנו. גלעד שליט (צילום: אלכס קולומיסקי)

 

הדבר משול להבדל בין מצב הלבבות שלנו מרגע לידתנו ועד היום.

 

...להמשך קריאה

תגובה אחרונה: שלומי (06.11.11, 07:46)

הוסיפו תגובה >

10.10.11, 13:073 תגובות

שלי רום  

תשמרו על הכסף!

יופיטר, כוכב השפע, בנסיגה וכולנו עומדים להרגיש אותה טוב טוב. מפולת כלכלית בדרך, האם אתם מוכנים?

חג סוכות חל בט"ו בתשרי. אנו זקוקים ל-15 ימי היטהרות כדי להגיע לחג סוכות, בו אנו מתחברים לאנרגיה קוסמית של שלמות.

 

מהי אותה שלמות על פי האסטרולוגיה הקבלית?

 

אחרי עשרת ימי תשובה בורא עולם ממלא את היקום באנרגיה שנקראת "אור דה חוכמה". השמש, מפיצת האנרגיה העיקרית ביקום, שולחת את קרניה ומעבירה את האנרגיה לירח הפאסיבי. הירח מסמל את הכלי הריק שיונק את כל האנרגיות ואת דמות האישה, ואילו השמש מסמלת את הכוח הגברי האקטיבי שמפיץ את האנרגיות לכל היקום.

 

 

כן, גם זו דרך לשמור על הכסף ( צילום: shutterstock )
כן, גם זו דרך לשמור על הכסף (צילום: shutterstock)

 

שיא האנרגיה מגיעה בט"ו בתשרי. הירח והשמש נפגשים בחיבור קוסמי עילאי, השמש מקבלת את מלוא אורה מ"מלכות", המקום הגבוה ביותר בעץ החיים.

 

...להמשך קריאה

תגובה אחרונה: 111 (21.12.11, 15:36)

הוסיפו תגובה >

18.09.11, 19:410 תגובות

שלי רום  

כוכב נופל? מה חוזים הכוכבים למדינת ישראל בתקופה הקרובה

למרות ההבטחות החוזרות והנשנות של ראש הממשלה בנימין נתניהו, עושה רושם שהבקשה של הפלסטינים להיות חברים באו"ם לא תעבור בשקט. האם הכוכבים יודעים משהו שראשי המדינה לא?

בתאריך ה-30 לאוגוסט נכנס יופיטר, כוכב השפע, לנסיגה של ארבעה חודשים שתסתיים רק ב-25 לדצמבר. כשכוכב השפע נסוג ועוד במזל שור, זה מבשר על קושי במצב הכלכלי, שלא לדבר על מפולת כלכלית בעולם כולו.

 

עם תחילת הנסיגה תהיינה ירידות בבורסה. מדינת ישראל היא מזל שור, על כן נחוש את הקושי על בשרנו. כל אחד ואחת מאתנו ירגיש זעזוע כלכלי, גירעונות כלכליים והוצאות לא צפויות.

 

צפויה לו תקופה קשה מאוד. ראש הממשלה בנימין נתניהו ( צילום: gettyimages )
צפויה לו תקופה קשה מאוד. ראש הממשלה בנימין נתניהו (צילום: gettyimages)

 

מחירים עלולים לרדת, גם של נכסים ונדל"ן. קשרים עם חו"ל עלולים להשתבש. גם המניות הסולידיות כביכול עלולות להיפגע. מומלץ מאוד לא להתעסק בכספים, לא למכור ולקנות ולא להתעסק בהימורים. כמובן לא מומלץ לפתוח עסקים חדשים, לא לקחת סיכונים כלכליים. היו קשובים וסבלניים.

 

...להמשך קריאה

30.08.11, 14:581 תגובות

שלי רום  

איך תיראה שנת הלימודים הקרבה?

המהפכות לא יעצרו ברוטשילד ובצדק חברתי, ויגיעו גם לכתלי בית הספר. תלמידים יעשו מהפכות, מורים יצטרכו להיזהר ומישהו בסוף עוד עלול לעמוד בפינה

אתמול (יום שני, 29.8) חווינו מולד ירח בבתולה. בתולה מגיעה לעולם כדי לעשות סדר ולדקדק בפרטים. היא מגיעה גם כדי להפוך אותנו לפרקטיים, שכלתניים ופחות רגישים. זה הזמן להתעסק בבריאות, בחיבור גוף נפש, לעשות ספורט ולפצוח בדיאטה.

 

 

זה יימשך, מסתבר. מחאת האוהלים ( צילום: שאול גולן )
זה יימשך, מסתבר. מחאת האוהלים (צילום: שאול גולן)

כוכב מרקורי, כוכב התקשורת, השכלתנות והאינטליגנציה, הוא הכוכב שאחראי על חמשת החושים ושולט במזל בתולה. בחודש זה הדגש הוא על ראיית הפרטים סביבנו, שאיפה לשלמות מובילה אותנו להיות תמיד תחת ביקורת, תחת זכוכית מגדלת ומוסיפה לנו קורטוב של רצון לשנות ולהפוך את הקיים ואת המעוות.

 

חודש אוגוסט היה ספוג מהפכות וחוסר שקט. הרגשנו זעזועים משמעותיים גם בבית וגם מחוצה לו.

 

...להמשך קריאה

תגובה אחרונה: ילדת פרחים (31.08.11, 20:31)

הוסיפו תגובה >

04.08.11, 15:515 תגובות

שלי רום  

הנסיגה והעדשה: מה תעשה לנו נסיגת מרקורי?

המחשבים יתקלקלו, הטלפונים גם, נתהה אם אנחנו באמת שייכים לעבודה הזו וגם מערכת הבריאות, תאמינו או לא, תחטוף. ומה צפוי ליושבי האוהלים? כל התשובות לנסיגה הגדולה ביותר של השנה

השבוע זה לא הזמן ליהנות מזוגיות קונבנציונלית. זה כן הזמן לחשוב ללכת אחרי אידיאלים נשגבים ולא לוותר.

 

נסיגת מרקורי (שליט המזלות תאומים ובתולה) כבר מורגשת היטב באוויר (3.8-27.8). מרקורי נסוג ממסלולו הרגיל ומשבש לנו את התקשרות.

 

 

אפשר יהיה להשתגע החודש. לפרטים פנו למרקורי ( צילום: Ana-Blazic/shutterstock )
אפשר יהיה להשתגע החודש. לפרטים פנו למרקורי (צילום: Ana-Blazic/shutterstock)

 

כוכב מרקורי המסמל את דרך המחשבה אחראי על האיבר החשוב בגופינו: המוח. בנסיגתו הנוכחית הוא משנה לנו את דרך המחשבה .המחשבה הופכת רגשית ופורצת גבולות, נחזור אחורה בזמן ויהיה לנו קל להיסחף לשבירת מוסכמות בלי פחד ובלי חשבון. ולשם שינוי, אנחנו לא לבד, אנחנו סוחפים אחרינו גלים והדים רבים וכמובן חברים.

 

מרקורי מבצע את נסיגתו בכל פעם במזל אחר וכך השפעת הנסיגה משתנה מפעם לפעם.

 

...להמשך קריאה

תגובה אחרונה: אדווה כהן (28.08.11, 20:36)

הוסיפו תגובה >

YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות Radware האתר פועל ברשיון אקו"ם מרכז המבקרים ספרים אלקטרוניים ידיעות מנויים AllJobs BigDeal WinWin R1 - ראש אחד One כלכליסט MYnet Ynet
ברצוני לקבל ניוזלטר ועדכונים אודות פרסומים ומבצעים באתר. קראתי ואני
מסכים לתקנון ולמדיניות הפרטיות של האתר