אופנה
ערוצים

סקנדל בסנדל: איך תאמצי בחן
את טרנד הסנדלים והגרביים?

גאווה ירושלמית: על מסלולי התצוגות של בתי אופנה כמו פראדה, מיו מיו וג'יבנשי, וגם אצל פאשניסטות מן היישוב - השילוב המנצח של העונה הוא סנדלים וגרביים

מימין לשמאל ומלמעלה למטה: אנה סואי, Lena Hoschek, ורה וונג, ג'יבנשי, Lena Hoschek, ויוויאן ווסטווד, רושה והרמס  (צילום: Gettyimages)
מימין לשמאל ומלמעלה למטה: אנה סואי, Lena Hoschek, ורה וונג, ג'יבנשי, Lena Hoschek, ויוויאן ווסטווד, רושה והרמס (צילום: Gettyimages)
גופיית קרופ עם כתפיות ספגטי
מחיר רגיל: 80
מחיר מבצע: 45
קלאצ' קשיח בגימור מטאלי
מחיר רגיל: 159
מכנסי טייץ עם חגורת גומי
מחיר רגיל: 150
מחיר מבצע: 39
חולצת אוברסייז עם כפתרה
מחיר רגיל: 59
נעלי סניקרס ללא שרוכים
מחיר רגיל: 250
מחיר מבצע: 179
תבנית סיליקון להכנת חלה
מחיר רגיל: 99

בדיוק כמו כרובית בפיתה – שילוב שלא נשמע מפתה במיוחד על הנייר, אבל מהרגע שטעמנו אותו חיינו השתנו בִן לילה – כך אנחנו מתייחסות גם לטרנד הסנדלים והגרביים.

 

עוד אזעקות טרנד:

 

מה שנחשב פעם לנחלתם של החנונים והחנונים מאוד, ברמת מלגה לדוקטורט בתחום פיזיקת החלקיקים (או של הירושלמים, ובדרך כלל שילוב של השניים)

- הפך העונה לשילוב מנצח. ולא רק על מסלולי התצוגות של בתי אופנה כמו פראדה, ג'יבנשי, מיו מיו ודולצ'ה וגבאנה, אלא גם אצל פאשניסטות מן היישוב. יהא זה לקח לחיים לכולנו: עם קצת אמונה המכוער יכול להפוך ליפה, והאנטי־קול לקול.  

 

איך עושים את זה?

אלו יכולים להיות גרבי צמר עבים, גרביים עם פונפונים, פרינט צבעוני או אריגת לורקס דקיקה ויפה, המשולבים עם נעלי ספורט אופנתיות, סנדלים או נעלי ערב המצוותים לחצאית זוהרת.

 

קבלו כמה הצעות הגשה:

 

פאוור קאפל (צילום: Gettyimages)
פאוור קאפל(צילום: Gettyimages)

 

  

 (צילום: דודי חסון)
(צילום: דודי חסון)

 

 

 
הצג:
כל התגובות לכתבה "סקנדל בסנדל: איך תאמצי בחן את טרנד הסנדלים והגרביים?"
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביגדיל
RUNY